KONST / Litografier / Färglitografi 11698338
nr 1169 8338
Karl Granquist
(1921-1994), Finland
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/150, bladets mått: 44x38
Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:08:42
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr